Змішувачі прихованого монтажу для ванної та душової

Коли говорять "вбудований змішувач" - мають на увазі такий, у якого основна частина конструкції (арматура, змішувальний пристрій, сифон) захована в стіну або спеціальну інженерну інсталяцію. На зовнішній стороні ми бачимо тільки декоративну накладку, носик виливу і регулюючий важіль або інші елементи управління (наприклад сенсорна панель).
Звичні нам стандартні змішувачі підключають до труб, які виведені на зовнішню частину стіни. Тобто, якщо стоїть завдання заощадити місце або вирішити якусь дизайнерську задачу-найкраще купити змішувач прихованого монтажу.
Вбудований змішувач-різновиди
Існує досить багато різновидів таких змішувачів. Розрізняють їх за призначенням, способом монтажу, а також оснащенням і конструкцією.
За призначенням розрізняють такі змішувачі:
- змішувач прихованого монтажу для душу. Основою його, як зазвичай, є внутрішній блок для змішування води і кілька виходів (2,3 або більше) для подачі води. Залежно від моделі додатково може оснащуватися гідромасажними форсунками, виносними і стаціонарними лійками (верхній душ). На відміну від змішувачів із зовнішнім монтажем розташування всіх лійок або форсунок не залежить від відстані до вузла, тобто тут у вас теж повна свобода - можна зробити так, як зручно. Як приклад можна привести ось такий вбудований змішувач для душу Hansgrohe;
- змішувач прихованого монтажу для раковини. Монтується в стіну за раковиною або в п'єдестал;
- змішувач прихованого монтажу для ванни. Від душових відрізняється наявністю виносного виливу, який служить для наповнення чаші ванни. Вбудований змішувач для ванної можна заховати як в прилеглій стіні, так і безпосередньо в стінці чаші або під фартухом. Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe буде непоганим рішенням для ванни;
- змішувач прихованого монтажу для гігієнічного душу. Змішувачі для біде можуть бути як зовнішніми (настінного кріплення) так і вбудовуваними. Моделі прихованого монтажу, як правило, оснащені лійкою з висувним шлангом. Також зустрічаються моделі оснащені спеціальними форсунками, які подають воду під тиском прямо з чаші біде. В обох випадках на поверхні бачка монтується тільки блок управління або важіль регулювання напору і змішування.
За способом монтажу розрізняють:
- настінні. Призначені для установки на стіну під інженерні інсталяції;
- вбудовані в стіну. Змішувач вбудований в стіну вимагає певної товщини (одна цегла як мінімум) і попередньої розводки сантехнічних труб по стінах в певних місцях. Тому установка такого змішувача планується на стадії капремонту. Як приклад можна навести цей змішувач вбудований в стіну Grohe;
- горизонтальні. Монтуються в бортик ванної або на спеціальний інсталяційний виступ.
По оснащенню і конструкції розрізняють:
- повнооборотні;
- напівоборотні;
- джойстикові;
- сенсорні. Оснащені сенсорною панеллю управління. Залежно від датчиків різниться функціонал. Наприклад термостатичний змішувач прихованого монтажу дозволяє задавати один раз налаштовану температуру змішування.
Переваги та недоліки, властиві вбудованому змішувачу
Переваги:
- свобода в плануванні приміщення. Можливість використовувати простір невеликої ванни так, як зручно;
- свобода у виборі дизайнерської концепції. Вбудований монтаж дозволяє реалізувати безліч візуальних рішень, недоступних для відкритого способу монтажу. Вбудовані змішувачі відмінно вписуються в мінімалістичні і надфункціональні інтер'єри;
- економія місця. Вбудовані в стіну змішувачі візуально розвантажують простір, а моделі, які монтуються в фальш-панель, дозволяють використовувати інсталяцію як додаткову шафку;
- простота в догляді. Чим менше зовнішніх частин, тим менше всього потрібно протирати і чистити.
Недоліки вбудованих змішувачів:
- складний монтаж. Глибина ніші для монтажу в стіну повинна бути не менше 8-10 см. На стіні меншої товщини необхідно буде додатково встановити фальш-панель. Сам монтаж складніше ніж у традиційного змішувача;
- ремонт внутрішньої частини можливий тільки при розбиранні стіни. Якщо на місці прихованого монтажу вже встановлена облицювальна плитка, то зробити це буде набагато складніше. Даний недолік нівелюється покупкою висококласних змішувачів від перевірених брендів розрахованих на десятки років безвідмовної роботи.
Як вибрати?
З огляду на специфіку вбудованих змішувачів і складність ремонту їх внутрішньої частини є сенс купувати продукцію тільки від найвідоміших світових виробників, які надають гарантію на свої вироби 5-10 років. Такий термін, як правило, проходить між капітальними ремонтами.
А ще можна вибрати універсальне рішення на зразок Hansgrohe iBox Universal - це пристрій змішування, сумісний з будь-якими рішеннями від Hansgrohe. Тобто ви встановлюєте "сердечник" а потім, за бажанням, можете міняти зовнішню частину: виливи, носики або важелі.
Купити змішувач прихованого монтажу вигідно в Depoint
- магазин є авторизованим представником провідних світових виробників і надає офіційну гарантію на весь товар;
- наші консультанти підкажуть нюанси монтажу змішувача, допоможуть підібрати до нього фурнітуру та аксесуари;
- доставимо по всій Україні Новою Поштою. По Києву можлива адресна доставка (безкоштовно від певної суми замовлення, уточнюйте у онлайн-консультанта).
Коментарі
Не знайдено дописів